KOMPLEKSOWA SPRZEDAŻ POJAZDU – 0 ZŁ *

bmw
BMW X1 E84 xDrive20d, fot. CarPhotoSession.pl
CarPhotoSession.pl zajmie się całą sprzedażą twojego samochodu! Począwszy od przygotowania auta do sesji zdjęciowej, po przez sprzedaż auta, a kończąc na wypełnieniu dokumentacji związanej ze sprzedażą samochodu.
Usługa składa się z kilku etapów:
#1. Kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Zadzwoń do nas lub napisz e-mail – wszystkie dane znajdziesz w zakładce KONTAKT. Opowiedz kilka słów o swoim aucie, abyśmy poznali jego najlepsze strony. Następnie przyjedziemy do Ciebie, aby uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży Twojego samochodu, które zostaną zapisane w umowie-zleceniu sprzedaży.

#2.  Przygotowanie samochodu

Jeśli zechcesz przygotujemy Twoje auto do sprzedaży – umyjemy, nawoskujemy i posprzątamy, a w razie potrzeby wypierzemy wnętrze lub przeprowadzimy 3-etapową korektę lakieru.* Możemy również doradzić gdzie najlepiej przygotować auto, aby błyszczało i wyróżniało się na tle innych ofert!

* Usługa ta jest dodatkowo płatna przed ogłoszeniem auta, koszt ustalany indywidualnie w zależności od stanu pojazdu.

#3. Podpisanie umowy i sesja zdjęciowa

Pierwszym krokiem w naszej współpracy, będzie podpisanie umowy-zlecenia sprzedaży pojazdu, tak aby wszystkie ustalenia znalazły się uporządkowane czarno na białym. Podobnie sprawa wygląda w komisie, z tą różnicą, że Twoje auto nie będzie musiało stać bezczynnie na placu.
Następnie wykonam profesjonalną sesję zdjęciową Twojego samochodu, tak aby uchwycić i zatrzymać w kadrze wszystkie zalety sprzedawanego pojazdu.

#4. Ogłoszenie i sprzedaż pojazdu

W ogłoszeniu zawrę wszystkie zalety, wyposażenie i stan techniczny auta w sposób najbardziej szczegółowy jak to tylko będzie możliwe. Wystawię ogłoszenie w wielu portalach m.in. Allegro.pl, Otomoto.pl, Olx.pl, Gratka.pl, Facebook.com, tak aby dotarło do jak największej liczby potencjalnych klientów. Odbiorę telefony od potencjalnych klientów i opowiem im o Twoim samochodzie, a zainteresowanym osobom zaprezentuję Twój samochód.

#5. Formalności związane ze sprzedażą

W momencie, gdy zainteresowanej osobie Twoje auto przypadnie do gustu i będzie chciała je zatrzymać dla siebie, ja wypełnię wszystkie dokumenty związane ze sprzedażą auta, a Ty w tym czasie spokojnie spędzisz czas zajmując się swoimi sprawami 😉

#6. Ile to kosztuje !?

Zupełnie NIC !! Cała usługa związana z kompleksową sprzedażą auta Cię nie kosztuje! Wynagrodzeniem za usługę jest prowizja, którą jest doliczona do ceny auta ustalonej wcześniej z właścicielem i zapisanej w umowie.

Przykładowo:
W umowie zapisałem, że właściciel oczekuje 40 000 zł za swoje auto. Ogłaszam auto za 40 900 zł i czekam na potencjalnych klientów. Po oględzinach i negocjacjach sprzedaję je za kwotę 40 500 zł, a następnie ustaloną w umowie kwotę przekazuję właścicielowi auta.


Lista aut sprzedanych z CarPhotoSession.pl w usłudze KOMPLEKSOWA SPRZEDAŻ – 0 zł* od maja 2015:

peugeot-sold

 

BMW 530D 2003, fot. CarPhotoSession.pl

 

Peugeot 207 2008, fot. CarPhotoSession.pl
Peugeot 207 2008, fot. CarPhotoSession.pl

 

Peugeot 308 1.6HDi 2008, fot. CarPhotoSession.pl
Peugeot 308 2008, fot. CarPhotoSession.pl

 

Renault Clio III Ph II 1.5 dCi 2009, fot. CarPhotoSession.pl
Renault Clio III 2009, fot. CarPhotoSession.pl